Wyznaję dewizę życiową ,,Rób to co kochasz, kochaj to, co robisz”

Właśnie dlatego wybrałam drogę w kierunku Kosmetologii. Ukończyłam Studium Kosmetyczne otrzymując tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Czując niedosyt – skończyłam studia l oraz II stopnia otrzymując tytuł Magistra Kosmetologii w specjalizacji Kosmetologii Medycznej.

W zawodzie pracuję od 2009 roku a od 2013 roku prowadzę własny Gabinet Kosmetologiczny.

Moja praca jest moją pasją, moim hobby, robię to, co naprawdę lubię : ) Każdy zabieg wykonuję z należytą starannością, gdyż wiem, że od tego zależy efekt końcowy, od efektu końcowego zależy Twoje zadowoleniea to cenię sobie najbardziej.

Nieustannie zdobywam nową wiedzę, uczestniczę w Kursach i Szkoleniach, Kongresach i Targach Kosmetologicznych poznając nowoczesne techniki pielęgnacji urody, nowości kosmetyczne po to, aby móc sprostać Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Naturalne piękno tkwi w każdej z nas – dzięki zabiegom pielęgnacyjnym, pomogę wydobyć je z każdej z Was, oraz podpowiem jak je pielęgnować, abyś czuła się wyjątkowo każdego dnia. Oferuję zabiegi kosmetyczne, które nie tylko poprawiają wygląd, ale i samopoczucie.

Kosmetologia jest magiczna, to coś dla ducha i ciała, oparte na wielu dziedzinach nauki, od biologii przez anatomię, dermatologię, fizjologię, chemię, dietetykę – do fizjoterapii. Podczas wielu lat nauki zgłębiłam te dziedziny, aby móc zaopiekować się Tobą oraz Twoim problemem najlepiej jak tylko potrafię.

Zapraszam Cię do mojego świata, Magicznego Świata Kosmetologii, gdzie będę mogła podzielić się z Tobą swoją wiedzą, rozwiązać problem związany z Twoją skórą oraz zadbać o Ciebie i Twoje samopoczucie.

Po wyjściu z Gabinetu Kosmetyki Profesjonalnej EstetiQ, już nic nie będzie takie same:)