Zabieg

MASAŻ KOBIDO UP

shape

Masaż Kobido Up opiera się na pobudzeniu naturalnych procesów zachodzących w naszym organizmie. Początkowo masaż jest powolny, ale bardzo głęboki, a jego efektem jest redukcja napięcia mięśniowego. Kolejnym istotnym elementem jest drenaż limfatyczny, który uaktywnia zalegającą limfę, niwelując powstałe obrzęki. Lifting uwieczniają szybkie ruchy podrzucające tkanki, docierające do mięśni i przyczepów mięśniowych. Pierwsze oznaki poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi i ramion można zauważyć i poczuć już w trakcie wykonywanego zabiegu.

Mięśnie wyraźnie się rozluźniają, a skóra jest dotleniona i odżywiona. Ten profesjonalny masaż twarzy rozświetla skórę, wyrównuje jej koloryt i pozbywa się niekorzystnych oznak zmęczenia, takich jak cienie pod oczami czy opuchlizna. Zabieg stymuluje procesy naprawcze tkanek skóry oraz ją oczyszcza. Kobido Up usuwa też zmarszczki i bruzdy mimiczne poprawia owal twarzy i uwypukla jej rysy.

Na sam koniec, stosowany jest kinezjotaping (taping estetyczny) czyli oklejanie fragmentów twarzy taśmami kinezjologicznymi dla wzmocnienia i wydłużenia efektów zabiegu.

Efekty

•  masaż tkanek głębokich (skóry, mięśni i przyczepów mięśniowych)
•  intensywna stymulacja i odżywienie skóry
•  spłycenie zmarszczek i bruzd mimicznych
•  intensywny drenaż limfatyczny, lifting i poprawa owalu
•  głęboki relaks, rozluźnienie, zmniejszenie bruksizmu

NOWOŚĆ

300zł

Jesteś zdecydowana/zdecydowany?